KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8713491
nr 871 3491
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Kolteckning, Tommy Östmar (1934-2007), signerad, 'Rävskinn', bladets mått: 77 x 57
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2014
kl 20:10:38
27/1 16:53:57
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar